SWISS_shopping_cart {{ cartSize }}
Kosár
Házhozszállítás
Swiss

Állásajánlatok

KIEMELT PARTNER ÉRTÉKESÍTŐ!

Hajdú-Bihar megye és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területére

KIEMELT PARTNER ÉRTÉKESÍTŐI
munkakörbe.

•    Vállalatunk a DeLaVie funkcionális vitaminitalok márkatulajdonosa és fejlesztője.

•    Az italcsalád iránti növekvő piaci igényeket egy lendületes, kvalifikált és jó hangulatú csapattal szeretnénk kielégíteni. Ebbe az elit csapatba keressük a legcéltudatosabb, legkommunikatívabb és leglojálisabb értékesítőt Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyék területére

Feladatok:

•    Termékeink értékesítése, rendelésgenerálás, árukihelyezés,

•    Ügyfélkőr fejlesztése, a vevői igények magas szintű kielégítése,

•    Megfelelő termékskála és készlet biztosítása,

•    Értékesítést támogató eszközök kihelyezése, promóciók lebonyolítása.

Elvárásaink:

•    Minimum középfokú végzettség

•    B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat,

•    Hasonló területen szerzett min. 1-2 éves értékesítési/szakmai tapasztalat,

•    MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete,

•    Kiváló kommunikációs készség, nagy munkabírás,

•    Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság.

Előnyök:

•    Vonzó megjelenés, egészségtudatos életmód

Amit kínálunk:

•    Piaci átlag feletti bér: Nettó 400.000 Ft

•    Mercedes Vito cégautó, magánhasználatra is,

•    Céges telefon,

•    Előre lépési lehetőség,

•    Jó hangulatú csapat,

•    Nem dohányzó munkahely.

Állás, munka területe(i):

•    Értékesítés, Kereskedelem

•    Értékesítési munkatárs

•    Területi képviselő

•    Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

•    1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

•    Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar Megye - Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye

Fényképes önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre várjuk!